Volné pozice
Kam k nám

Zákaznický servis

Řešíme problémy dřív než vzniknou. Umíme nasimulovat
možné potíže a najít řešení, abychom jim dokázali předejít.
Radíme, pomáháme a pídíme se… Přidáš se k nám?

Zákaznický servis
Náš zákaznický servis

Co pro zákazníky zajištujeme?

Tým Market Quality zná každý produkt do posledního šroubku. Od zákazníků získává co nejvíce informací, které zkoumá a vyhodnocuje. Pomáhá tak servisům při řešení potíží a působí jako spojka mezi továrnou, servisy i prodejními organizacemi. Komunikace probíhá po celé Evropě, takže každý v tomto týmu musí být zdatným angličtinářem.

Kolegové z týmu Publikace jsou zase autory všech servisních manuálů a návodů. Zvládnou vysvětlit, jak produkt používat, rozebrat i opravit. A kde slova nestačí, připraví grafiku, díky které je vše hned jasné. Tento tým je takovou spojkou mezi továrnou a servisy či prodejními organizacemi z celé Evropy.

V sekci Náhradních dílů se zase drží hesla, že štěstí přeje připraveným. Zajišťují totiž rychlou dostupnost součástek. A není to snadný úkol, protože dodavatele komponentů máme po celém světě. Zboží je pak uskladněno a rozesílá se dle potřeby do servisů, kde na ně díky tomu nemusí čekat příliš dlouho.

Proč pracovat u nás

Čeho si v oddělení zákaznického servisu opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Máme stabilní pracovní tým

Všichni spolu spolupracujeme a komunikujeme

Známe každou součástku

Simulujeme problémy zákazníků, abychom jim dokázali předejít

Předcházíme problémům

Sháníme informace o poruchách, abychom zabránili vadným sériím

Tvoji budoucí kolegové

Kdo s tebou bude pracovat?

V práci svými znalostmi a zkušenostmi doplňujeme jeden druhého, mimo ni si užíváme legraci a pohodu. Baví nás muzika, objevování asijské kuchyně a pohoda plná legrace. Nejsme jenom kolegové, jsme parta lidí, kteří se rádi potkávají i ve volném čase.

Miloslav Klimenda

Miloslav Klimenda

Manažer oddělení zákaznického servisu

Kde pracujeme

Jak to u nás vypadá?

Uvědomujeme si, že v pracovním prostředí by se měl každý cítit příjemně. Nemusíš se tedy obávat, že tě odbudeme nekvalitním vybavením. Dáváme si záležet na všem, co naše pracovníky obklopuje – od pracovního místa přes židli, na které sedí, až po všechny pomůcky, co ke své práci potřebují.