Volné pozice
Kam k nám

Oddělení tepelných čerpadel

Plzeňská továrna Panasonicu v roce 2018 rozšířila výrobu o tepelná čerpadla řady Aquarea.
A protože jde o složitý proces, nehrozí tady příliš stereotypu.
Staneš se součástí našeho čerpadlářského týmu?

Výroba tepelných čerpadel
Naše tepelná čerpadla

Co v oddělení děláme?

Montáž vnitřní jednotky systému tepelného čerpadla, ať už s integrovaným zásobníkem (All in One), nebo s externím zásobníkem (BiBloc), je odlišná a náročnější než výroba televizí.

Proto vyžaduje delší čas na výrobní pozici (v řádu i několika minut). Procesy jsou tady různorodé, třeba pájení měděných trubek nebo testování, které zahrnuje i tlakové zkoušky těsnosti.

Převedli jsme výrobní linku tepelných čerpadel z malajské továrny k nám a nastavili systém řízení procesu v našich podmínkách. Dali jsme dohromady tým šikovných lidí a v říjnu 2018 zahájili hromadnou výrobu v jednosměnném provozu. Lokální díly zajišťujeme od místních dodavatelů a podle požadavků trhu se připravujeme na další expanzi. Jak výrobní, v roce 2020 očekáváme otevření druhé výrobní linky a nové dílčí procesy, tak i rozšíření technických a testovacích kapacit, abychom byli schopni plně přijímat a ověřovat nové modely z konstrukce v Japonsku nebo Malajsii, včetně schvalování nových dílů.

Proč pracovat u nás

Čeho si v našem oddělení opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Práce na novém výrobním programu nedává velký prostor stereotypu.

Trh s tepelnými čerpadly stále roste, takže se vyvíjíme a učíme nové věci.

Naše oddělení tvoří menší kolektiv s přátelskou atmosférou.

S postupným rozšiřováním týmu se budou nabízet další možnosti odborných technických, procesních a QA pozic (i s výhledem na produktové testování a ověřování).

Panasonic je stabilní firma.