Volné pozice
Kam k nám

Personální oddělení a správa společnosti

Radost a zdraví jako součást práce? Postaráme se o to!
Personální oddělení a správa společnosti usiluje o to,
aby byl každý pracovník Panasonicu spokojený. Pomůžeš nám?

Personální oddělení a správa společnosti
Personální oddělení

Co jako personalisté děláme?

Uvědomujeme si, že v práci trávíme spoustu času, proto nechceme, aby se lidé z Panasonicu vraceli domů ve špatné náladě.

O naše zaměstnance se pečlivě staráme s důrazem na individuální přístup. Radíme jim v oblasti pracovního práva a poskytujeme možnosti vlastního rozvoje. Podporujeme také spolupráci se studenty vysokých a středních škol, kteří u nás mohou získat tolik potřebnou praxi.

Dbáme na pohodovou spolupráci, týmovost a vědomí, že se můžeme spolehnout jeden na druhého. Neseme firemní kulturu, přizpůsobujeme se novým trendům a věnujeme se digitalizaci, která souvisí s automatizací výroby, a změnám na trhu práce.

Správa společnosti

Co máme ve správě společnosti na starosti?

V General Affairs zajišťujeme bezpečnost práce a požární ochranu (OHSAS), řídíme systém bezpečnosti informací (ISMS), spravujeme vozový park, zajišťujeme úklid vnitřních a vnějších prostor i ostrahu, spravujeme kamerový systém, zaměstnanecké stravování, osobní ochranné pomůcky, lékařské prohlídky, organizujeme firemní večírky a další akce. Aktivně také podporujeme vrcholové vedení společnosti.

Proč pracovat u nás

Čeho si v HR oddělení opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Jsme mladý dynamický tým

Pracujeme na nových projektech

Máme příležitosti vzdělávat se v nových trendech

Jsme otevřeni novým nápadům

Potkáváme se se zajímavými lidmi

Pracujeme týmově

Neustále vylepšujeme naše procesy

Tvoji budoucí kolegové

Kdo s tebou bude pracovat?

V práci svými znalostmi a zkušenostmi doplňujeme jeden druhého, mimo ni si užíváme legraci a pohodu. Baví nás muzika, objevování asijské kuchyně a pohoda plná legrace. Nejsme jenom kolegové, jsme parta lidí, kteří se rádi potkávají i ve volném čase.

Michal Batelka

Michal Batelka

Ředitel personálního oddělení a správy společnosti

Starám se o to aby se všichni lidé vrátili z práce domů zdraví.

Marek
Technik BOZP a PO, General Affairs

Komunikuji s lidmi napříč společností s cílem zajistit přenos informací. Realizuji projekty, které mají dlouhodobě zvyšovat a zlepšovat firemní kulturu, pracovní prostředí a spokojenost zaměstnanců.

Markéta
Business Partner

Hlavním cílem celého našeho týmu je zvyšovat motivaci, angažovanost a stabilitu zaměstnanců. Díky tomu u nás vzniká mnoho projektů, jejichž cílem je podpora náboru nových zaměstnanců, jejich vzdělávání a dlouhodobý rozvoj, jako jsou například manažerská a zaměstnanecká akademie. Nechceme se zde nudit – máme nástroje i kreativní lidi.

Petra
Nábor
Markéta Šimánková

Markéta Šimánková

Business Partner

Na čem pracujeme

Projekty, na kterých u nás teď děláme

Naše práce není rutinní, protože nás vždy zaměstnává více úkolů. Ty jsou rozmanité svým zaměřením i činností, kterou při jejich plnění musíme dělat. Momentálně se věnujeme těmto projektům:

 • Organizační struktuře
 • Firemnímu časopisu V OBRAZE
 • Nové cestě náboru
 • Digitalizaci vzdělávání
 • Manažerské a Zaměstnanecké akademii
 • Spolupráci se SŠ, VŠ a podpoře studentů při psaní diplomových prací
 • Certifikaci: 18001 OHSAS
 • 27001 ISM a GDPR
 • Firemní tělocvičně
 • A2W
 • Novým metodám komunikace v HR Marketingu (na webu a Facebooku)
Kde pracujeme

Jak to u nás vypadá?

Uvědomujeme si, že v pracovním prostředí by se měl každý cítit příjemně. Nemusíš se tedy obávat, že tě odbudeme nekvalitním vybavením. Dáváme si záležet na všem, co naše pracovníky obklopuje – od pracovního místa přes židli, na které sedí, až po všechny pomůcky, co ke své práci potřebují.