Volné pozice
Kam k nám

Oddělení výrobních technologií

Jsme ti, kdo zavádí inovace a automatizace
do výrobního procesu. Buď u toho s námi!

Oddělení kvality
Oddělení výrobních technologií

Za co odpovídáme?

Mimo jiné zavádíme nové modely do výrobního procesu. S tím se pojí řada úkolů, jako je například proces designu, konstrukce i stavby, odladění montážních přípravků a naprogramování potřebného softwaru.

Náš tým zvládá moderní technologie na jedničku, a díky tomu se mu podařilo zajistit si jejich pomoc při zvyšování efektivity a kvality výroby a snižování nákladů. To Panasonicu umožňuje konkurovat i levnější pracovní síle podniků, které mají výrobu zejména v asijských zemích.

Dále ale také návrh a vyzkoušení testovacích, programovacích a měřicích pozic funkčních testů a nastavovacích a testovacích pozic na finálních linkách, naučení a odladění robotizovaných stanovišť, ať už šroubovacích, montážních, testovacích, či programovacích laserových strojů na značení zadních krytů TV a dalších.

Před námi je nyní mnoho dalších úkolů. Vývoj jde stále kupředu a objevují se nové technologie i principy, které budou od základu měnit charakter výroby.

Jedná se zejména o koncept Průmysl 4.0 (neboli o čtvrtou technickou revoluci), kterou přinese nástup kolaborativních robotů (tedy těch, co přímo spolupracují s člověkem na jednom pracovišti), umělé inteligence a autonomních zařízení pro dopravu materiálu či skladování.

Proč pracovat u nás

Čeho si v oddělení výrobních technologií opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Práce pestrá a zajímavá

programování, elektronika, silová elektrotechnika, mechanická konstrukce

Nejnovější technologie

lasery, roboti, počítačové vidění, umělá inteligence,

Tvůrčí atmosféra v kolektivu

Možnost i nutnost se neustále učit nové věci

Práce s moderním vybavením

CAD programy, návrh obvodů, 3D design a 3D tiskárny...

Tvoji budoucí kolegové

Kdo s tebou bude pracovat?

V práci svými znalostmi a zkušenostmi doplňujeme jeden druhého, mimo ni si užíváme legraci a pohodu. Baví nás muzika, objevování asijské kuchyně a pohoda plná legrace. Nejsme jenom kolegové, jsme parta lidí, kteří se rádi potkávají i ve volném čase.

Tomáš Kabourek

Tomáš Kabourek

Specialista Electrical Engineering

Vlastislav Kopačka

Vlastislav Kopačka

Specialista Mechanical Enginnering

Kde pracujeme

Jak to u nás vypadá?

Uvědomujeme si, že v pracovním prostředí by se měl každý cítit příjemně. Nemusíš se tedy obávat, že tě odbudeme nekvalitním vybavením. Dáváme si záležet na všem, co naše pracovníky obklopuje – od pracovního místa přes židli, na které sedí, až po všechny pomůcky, co ke své práci potřebují.