Volné pozice
Kam k nám

Oddělení plánování

O každém novém výrobním projektu v Japonsku nebo na evropské
centrále víme jako první. Naším úkolem je ho zavést k nám.
Staneš se dalším, kdo se bude starat o novinky?

Oddělení plánování
Naše oddělení plánování

Co v oddělení děláme?

Nové výrobní projekty přicházejí do plzeňského závodu z Japonska nebo evropské centrály. V našem oddělení plánujeme budoucí výrobky, produktové řady a ziskovost – jak jednotlivých modelů, tak celého portfolia – na rok dopředu. Staráme se o marketing, propagaci firmy a podporujeme obchodní společnosti. S hrdostí řídíme také CSR aktivity.

Máme na starosti zákazníky z celé Evropy. Tvoříme krátkodobé i dlouhodobé plány prodejů a výroby hotových výrobků od Video-TV až po tepelná čerpadla. Naše práce je rozmanitá a neustále čelíme novým výzvám. Můžeme naplno uplatnit ambice skutečně plánovat a pracovat přímo v srdci mezinárodní společnosti.

Proč pracovat u nás

Čeho si v našem oddělení opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Globální kooperace

Japonsko, Německo, Malajsie, UK… komunikujeme, tvoříme, jezdíme po světě.

Anglický jazyk

Anglicky aktivně a denně, v Plzni, v Evropě i mimo ni. English is company official language. Kdo chce, může i japonsky, se silnou podporou firmy.

Pořád se učíš

Žádný stereotyp, každý den přináší nové otázky i výzvy, u nás mozek nezakrní!

Musíme být trendy

Prodejní cyklus modelu TV je 1 rok, pracujeme v inovativním rychle se měnícím prostředí, být neustále technologicky na špici dá zabrat!

Tvoji budoucí kolegové

Kdo s tebou bude pracovat?

V práci svými znalostmi a zkušenostmi doplňujeme jeden druhého, mimo ni si užíváme legraci a pohodu. Baví nás muzika, objevování asijské kuchyně a pohoda plná legrace. Nejsme jenom kolegové, jsme parta lidí, kteří se rádi potkávají i ve volném čase.

Radek Vach

Radek Vach

Ředitel oddělení Business Planning

Mám na zodpovědnost nákladové kalkulace výrobků, plánování zisků a ztrát a dlouhodobé finanční analýzy, čísla to je moje! Práce je hodně, ale je zajímavá a hlavně se dá skloubit s rolí mámy, doma mám dvě malé rošťačky!

Andrea

V podstatě od začátku mé kariéry pracuji v plánování výroby. Tvoříme denní i měsíční detailní rozvrhy, podle kterých se řídí celá továrna. Každodenní změny plánu, flexibilita a týmová spolupráce, proto oceňuji mé kolegy v plánovací sekci. Celkově kolektiv je super, rádi se vidíme i mimo pracovní dobu. Přes pracovní vytížení mně zbývá čas na mé koníčky charitu a modeling.

Katka

Moje práce spočívá v komunikaci s obchodními organizacemi, plnění jejich požadavků za účelem maximalizace prodejů a následného sestavení prodejních plánů. Skype, HDCOM nebo jiné video konference jsou na denním pořádku v podstatě se všemi evropskými zeměmi. V našem týmu je celkem 6 lidí. Oceňuji i mimopracovní aktivity, scházíme se, slavíme!

Petra

Práce v Product Planning je natolik zajímavá, že člověk nevnímá čas. Věnuji se mnoho projektům strategie výrobku ať už TV, video nebo tepelných čerpadel a i po tak dlouhé době mě to naplňuje. A navíc jsem se konečně oženil!

Jirka
Kde pracujeme

Jak to u nás vypadá?

Uvědomujeme si, že v pracovním prostředí by se měl každý cítit příjemně. Nemusíš se tedy obávat, že tě odbudeme nekvalitním vybavením. Dáváme si záležet na všem, co naše pracovníky obklopuje – od pracovního místa přes židli, na které sedí, až po všechny pomůcky, co ke své práci potřebují.