Volné pozice
Kam k nám

Oddělení kvality

Kvalita je alfou a omegou celé naší práce. Hlídáme ji u produktů
a procesů, aby mohla výroba probíhat hladce. Hledáme proto
dalšího pečlivého puntičkáře.

Oddělení kvality
Naše oddělení kvality

Za co odpovídáme?

Dohlížíme na kvalitu u produktů i procesů, protože jejich správný chod je důležitý pro to, aby byla v pořádku výroba.

Nenecháváme nic náhodě a podrobujeme naše výrobky specifickým zátěžovým testům. Tak simulujeme zátěž, která odpovídá několikaletému používání.

Testujeme také parametry dané dle evropských standardů (např. elektromagnetická kompatibilita a nebezpečné látky v materiálech – označované jako RoHS).

Samozřejmě na výrobky nahlížíme i ze zákaznického pohledu a způsobu používání, včetně spolehlivosti.

Jako první probíhá vstupní kontrola, během které dojde ke statistické přejímce materiálu. Ta ukáže úroveň kvality materiálu, než přijde do výroby. Pokud zjistíme, že něco není v pořádku, musíme zajistit nápravu. Komunikujeme během toho s dalšími odděleními i s dodavateli po celém světě.

Na konci procesu stojí výstupní kontrola. Jakožto japonská společnost na kvalitu opravdu dbáme, a proto po výrobě produkty testujeme. Zaměřujeme se přitom na více hledisek: požadavky zákazníků, měření i testování na specifickém zařízení a obrazcích.

V rámci správy systému kvality kontrolujeme dodržování nastavených pravidel. Provádíme interní audity našich vlastních procesů i vybraných dodavatelů. Kontrolou prochází zavádění nápravných a preventivních opatření. U klíčových parametrů sledujeme také vývoj trendů.

Proč pracovat u nás

Čeho si v oddělení kvality opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Zkušenost s řízením kvality v nadnárodní společnosti

Využití sofistikovaných testovacích technologií a know-how

Komunikace s celým světem – možnost aktivního využití anglického jazyka

Využití moderních informačních systémů

Skvělý kolektiv

Možnost služebních cest do zahraničí

Tvoji budoucí kolegové

Kdo s tebou bude pracovat?

V práci svými znalostmi a zkušenostmi doplňujeme jeden druhého, mimo ni si užíváme legraci a pohodu. Baví nás muzika, objevování asijské kuchyně a pohoda plná legrace. Nejsme jenom kolegové, jsme parta lidí, kteří se rádi potkávají i ve volném čase.

Jaroslav Rada

Jaroslav Rada

Ředitel oddělení kvality

Pavel Špaček

Pavel Špaček

Manažer oddělení kvality

Kde pracujeme

Jak to u nás vypadá?

Uvědomujeme si, že v pracovním prostředí by se měl každý cítit příjemně. Nemusíš se tedy obávat, že tě odbudeme nekvalitním vybavením. Dáváme si záležet na všem, co naše pracovníky obklopuje – od pracovního místa přes židli, na které sedí, až po všechny pomůcky, co ke své práci potřebují.