Volné pozice
Kam k nám

Informační technologie

Technika je pro nás koníčkem i prací. Staráme se o informační technologie
napříč celou firmou. A bereme další nadšence do party!

Informační technologie
Naše IT oddělení

Co v IT děláme?

Denně komunikujeme s firemními uživateli, abychom s nimi našli správná řešení jejich problémů. Díky tomu pronikáme do firemních procesů a chápeme širší souvislosti naší práce, která má na chod firmy přímý dopad.

Spravujeme hardware, instalaci a konfiguraci software, včetně hlavního ERP systému. Vyvíjíme také vlastní aplikace a jsme celosvětově uznávané IT oddělení v rámci celého Panasonicu.

Vedení nám umožňuje dlouhodobě investovat do těch nejmodernějších IT technologií. Tím si udržujeme stále aktuální know-how v oboru, což je skvělá příležitost k profesnímu růstu a naše konkurenční výhoda.

Proč pracovat u nás

Čeho si v IT oddělení opravdu vážíme?

Zaměstnání nám zabírá velkou část dne, proto do něj chceme chodit s radostí a úsměvem. Nám se to v Panasonicu daří a myslíme si, že se ti u nás bude také líbit. Nabízíme totiž řadu zajímavých výhod.

Nejsme IT firma

Všechny znalosti v jedné kanceláři – od sítí až po software

Poskytujeme moderní technologie

Seznámíš se s business procesy

Máme přátelský kolektiv a pracujeme jako jeden tým

Nabízíme možnost skloubit praxi se studiem

Tvoji budoucí kolegové

Kdo s tebou bude pracovat?

V práci svými znalostmi a zkušenostmi doplňujeme jeden druhého, mimo ni si užíváme legraci a pohodu. Baví nás muzika, objevování asijské kuchyně a pohoda plná legrace. Nejsme jenom kolegové, jsme parta lidí, kteří se rádi potkávají i ve volném čase.

Martin Vainer

Martin Vainer

Ředitel oddělení IT

Přehrát video
2:46 minut
Martin Duchek

Martin Duchek

Specialista IT

Michal Rada

V Panasoniku jsem součástí celého vývojového cyklu od prvotního business požadavku až po uvedení do produkce. Díky našemu know-how procesů a technologií spolupracuji s kolegy v Německu nebo Belgii a naše úspěšná řešení jsem měl možnost implementovat v Kuala Lumpuru.

Honza Harmady
Specialista IT
Na čem pracujeme

Projekty, na kterých u nás teď děláme

Naše práce není rutinní, protože nás vždy zaměstnává více úkolů. Ty jsou rozmanité svým zaměřením i činností, kterou při jejich plnění musíme dělat. Momentálně se věnujeme těmto projektům:

  • webový portál pro dodavatele
  • mobilní aplikace
  • bezpapírová kancelář
  • WMS
  • Production quality management
  • Effectivity management
Kde pracujeme

Jak to u nás vypadá?

Uvědomujeme si, že v pracovním prostředí by se měl každý cítit příjemně. Nemusíš se tedy obávat, že tě odbudeme nekvalitním vybavením. Dáváme si záležet na všem, co naše pracovníky obklopuje – od pracovního místa přes židli, na které sedí, až po všechny pomůcky, co ke své práci potřebují.